UITSLAG  H.S.V OOSTERSCHELDEVISSERS 30-05-2019

     
Algemeen winnaar : Peter Polderman 2474  
            1e Dame :  Linda van de Velde 1500  
1e OSV   Remi Lindhout    
Koppels 1e P Polderman / J van Haaften 2847  
  2e Rijnberg / Lindhout 2675  
  3e Hennkam / Geuze 2469  
  4e Van de Velde / Noordhoek 2381  
  5e Op den Brouw / Keur 1590  
UITSLAG WEDSTRIJD      
1   Peter Polderman 2474  
2   Ad de Rooij 1458  
3   Jan Hennekam 2469  
4   Remi Lindhout 1368  
5   Linda van Velde 1500  
6   Jeromy van Houdt 1011  
7   Arjan Rijnberg 1307  
8   Lennard Noordhoek 881  
9   Eddy op den Brouw 1235  
10   Jan van Pieterson 821  
11   Jeroen den Engelsman 986  
12   Jaap Boogert 610  
13   Kees van de Velde 933  
14   Leon Verkamman 515  
15   Martijn Westdorp 713  
16   Philip Franke 450  
17   Adrie Aarden 563  
18   Kees Westdorp 410  

 

vak A

   
nummer naam Vereniging cm
5 Peter Polderman team 2 2474
21 Arjan Rijnberg  team 4 1307
12 Jan Hennekam team 8 2469
25 mevr. Linda van de Velde team 14 1500
17 Eddy op den Brouw team 1 1235
20 Kees van de Velde team 20 933
28 Corne Westerlaken team 10 493
8 mevr. Suzan Stuiijts team 19 0
6 Jeroen den Engelsman team 7 986
26 Sander van de Ree team 3 289
15 Johan Bijl team 5 489
29 Niek Romijn   430
14 Frenk Boom team 15 321
7 Martijn Westdorp team 9 713
11 Adrie Aarden team 16 563
9 Duncan van Gorsel team 6 493
16 Martin van Houdt teaam 13 493
18 Lies Wijnhorst team 17 0
24 Iwan van Aert team 12 0
1 inv   0
2 Marco Kooiman   0
3 inv   0
4 inv   0
10 Ben van Hout team 18 0
13 Marco Vlimmeren team 11 0
19 koppel   0
22 mevr.Miriam Stoutjesdijk   0
23 Corne Stoutjesdijk   0
27 inv   0
30 Edwin Jongeneel   0
     

 

 

 

 

 

vak B

   
nummer naam Vereniging cm
35 Jan van Haaften team 2 373
51 Remi Lindhout team 4 1368
42 Remco Geuze team 8 0
55 Lennard Noordhoek team 14 881
47 Wilco Keur team 1 355
50 Jaap Boogert team 20 610
58 Jeromy van Houdt team 10 1011
38 Ad de Rooij team 19 1458
36 Arjan van Moort team 7 355
56 Jan van Pieterson team 3 821
45 Leon Verkamman team 5 515
59 Matthijs Goedegebure   410
44 Philip Franke team 15 450
37 Michel Mosselman team 9 0
41 Dirk Westdorp team 16 0
39 Pepijn Stoutjesdijk team 6 0
46 Perry Opree team 13 0
48 Kees Westdorp team 17 410
54 Corne Danen team 12 338
31 inv   0
32 Bertus Beringen   0
33 inv   0
34 inv   0
40 Rob Smith team 18 0
43 Ronald Machiels team 11 0
49 koppel   0
52 inv   0
53 Henk Ernest   0
57 inv   0
60 Bert Koopman   0

 

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com